Chevrolet Camaro PC kasası üretti.

27 Eylül 2010 Yazan  
Kategori Teknoloji

Yeni bir bilgisayarım olsun ve diğerlerinden farklı görünsün istiyorsanız, dünyaca ünlü otomobil üreticisi Chevrolet Camaro size yeni bir teklifi var. Retro çizgiler taşıyan yeni tasarımıyla spor otomobil tutkunlarının dikkatini çeken Chevrolet Camaro, satın alacak kadar geniş bir bütçeye sahip olmayan tutkunlar için bu sefer bilgisayar şeklinde geliyor.

Chevrolet’in resmi internet sitesi üzerinden satışa sunulan Camaro PC, gerek tasarım gerekse de donanım özellikleriyle dikkat çekmeyi başardı. Kırmızı renkli Camaro, kaptunun altında, intel ‘in çift çekirdekli Atom N330 (1.6GHz) işlemcisini taşıyor ve  nvidia ION platformunu kullanan sistem, 3D ve HD Video hızlandırma desteği de sunuyor.

8 GB’a kadar bellek ve 500 GB’a kadar sabit disk seçenekleriyle sunulan Camaro PC, optik sürücü olarak 8x hızında kayıt yapan DVD yazıcı ile birlikte sunuluyor. Medya giriş slotu ön tamponun üzerine yerleştirilen bilgisayarda, kablosuz iletişim için WiFi ve görüntü aktarımı için D-Sub ile birlikte HDMI konnektörlerine de yer veriliyor.  

saygılar : _Qx_

YorumlarYorumlarınızda resiminizin gözükmesi için, gravatar a abone olun!

sesli chat sesli sohbet